Mistři v pasení ČR v TS

VÝSLEDKY ROK 2015
Berry Bohemia Checko Australský ovčák IHT3 TS 138b Jarmila Kvasnicová (CZ)
KALIMERO Perla z Polabi Sheltie IHT3 TS 130b Aleksandra Rossiak (PL)
Barossa z Bučávky Sheltie IHT3 TS 129b Eliška Černá (CZ)
I´M TOP SECRET of crazy stripes Holandský ovčák 124b IHT3 TS Eva Štemberová (CZ)
SAGA Astra Canina Australský honácký pes IHT3 TS 123b Jadwiga Chodzen (PL)
Fruska Reghsse de la P.R. Briard IHT3 TS 114b Nicole Miller (FR)
Cullen Black z JBonda Belgický ovčák - Groenendael IHT3 TS 111b Jitka Ragánová (CZ)
As you wish Kogito Easter Australský ovčák IHT3 TS 110b Helena Muzikářová (CZ)
Simply Chocolate Puella Fera Australský ovčák IHT3 TS 107b Helena Muzikářová (CZ)
Be My Joy Anarinya Bearded kolie IHT3 TS 92b Michaela Dušková (CZ)
Holmes Corlan Welsh Corgi Cardigan IHT3 TS 41b Zuzana Černá (CZ)
Angel Face Anarinya Bearded kolie IHT3 TS 96b RET Lucie Náplavová (CZ)
AND I WANT ... Diandra Australský ovčák IHT3 TS 65b RET Martina Hodková (CZ)
BONREMO Tasmánský tygr Holandský ovčák IHT3 TS 44b RET Eva Štemberová (CZ)
Lakkebos`s AZTRA Belgický ovčák - Laekenois IHT3 TS disk Ania Szymaniak (PL)
Gamay Corlan Gi Welsh Corgi Cardigan IHT3 TS disk Zuzana Černá (CZ)

Rozhodčí: Petra Čapková (CZ)
MISTR ČR PASENÍ V TS 2015
Berry Bohemia Checko - Australský ovčák a Jarmila Kvasnicová
Picture
 
 

 
VÝSLEDKY ROK 2014
Bonremo Tasmánský tygr Holandský ovčák IHT3 TS 135b Eva Šemberová (CZ)
Samanta z Likonu Německý ovčák IHT3 TS 131b Zdeňka Čermáková (CZ)
As You Wish Kogito Easter Australský ovčák IHT3 TS 130b Helena Muzikářová (CZ)
Fruska Reghsse de la P.R. Briard IHT3 TS 129b Nicole Miller (FR)
Gamay Corlan Gi Welsh Corgi Cardigan IHT3 TS 128b Zuzana Černá (CZ)
Alex Golden Dream Flying Ear Krátkosrstá kolie IHT3 TS 123b Petra Čapková (CZ)
And I Want Diandra Australský ovčák IHT3 TS 120b Martina Hodková (CZ)
Angel Face Anarinya Bearded kolie IHT3 TS 119b Lucie Náplavová (CZ)
Culen Black z Bonda Belgický ovčák - Groenendael IHT3 TS 116b Jitka Ragánová (CZ)
Kalimero Perla z Polabí Sheltie IHT3 TS 114b Aleksandra Rosiak (PL)
Be My Joy Anarinya Bearded kolie IHT3 TS disk Michaela Dušková (CZ)

Rozhodčí: Luigi Cavalchini (IT)
MISTR ČR PASENÍ V TS 2014
Bonremo Tasmánský tygr - Holandský ovčák krátkosrstý a Eva Štemberová
Picture
 
 

 
VÝSLEDKY ROK 2013
Samanta z Likonu Německý ovčák IHT3 TS 130b Zdeňka Čermáková (CZ)
And I Want Diandra Australský ovčák IHT3 TS 122b Martina Hodková (CZ)
Alex Flying Ear Krátkosrstá kolie IHT3 TS 103b Petra Čapková (CZ)
Be My Joy Anarinya Bearded kolie IHT3 TS RET Martina Dušková (CZ)

Rozhodčí: Radko Loučka (CZ)


MISTR ČR PASENÍ V TS 2013
Samanta z Likonu - Německý ovčák a Zdeňka Čermánková
Picture
 
 

 
VÝSLEDKY ROK 2012
Samanta z Likonu Německý ovčák IHT3 TS 134b Zdeňka Čermáková (CZ)
Alex Golden Dream Flying Ear Krátkosrstá kolie IHT3 TS 123b Petra Čapková (CZ)
Diamond Boy Sheltie IHT3 TS 113b Aleksandra Rosiak (PL)
Ulla Black Livies v.d. Silbermine Bearder kolie IHT3 TS 87b Gerlinde Krachler (A)

Rozhodčí: Philippe Heintz (FR)
MISTR ČR PASENÍ V TS 2012
Samanta z Likonu - Německý ovčák a Zdeňka Čermánková
Picture
 
 

 
VÝSLEDKY ROK 2011
Ulla Black Liviesv.d. Silbermine Bearded kolie IHT3 TS 134b Gerlinde Krachler (A)
Barbero Corlan Gi Welsh Corgi Cardigan IHT3 TS 126b Zuzana Černá (CZ)
Erin z Vilete Bohemia Bearded Kolie IHT3 TS 126b Ewa Kolbl (A)
Essence of Love Perla z Polabí Sheltie IHT3 TS 122b Kristina Hejduková (CZ)
Alex Golden Dream Flying Ear Krátkosrstá kolie IHT3 TS 121b Petra Čapková (CZ)
Barbucha Flying Ear Krátkosrstá kolie IHT3 TS 118b Erika Fiantová (CZ)
Diamond Boy na Sukces Sheltie IHT3 TS 117b Aleksadra Rossiak (PL)
Lindsay´s Black Dandy od Dog 4U Bearded kolie IHT3 TS 109b Gerlinde Krachler (A)

Rozhodčí: Wilfried Scheld (DE)
MISTR ČR PASENÍ V TS 2011
Barbero Corlan Gi - Welsh Corgi Cardigan a Zuzana Černá
Picture
 
 

 
VÝSLEDKY ROK 2010
Ulla Black Livies Bearded kolie IHT2 TS 129b Gerlinde Krachler (A)
Essence of Love Perla z Polabí Sheltie IHT2 TS 124b Kristína Heyduková IHT-2 TS (CZ) Barbucha Flying Ear Krátkosrstá kolie IHT2 TS 108b Erika Fiantová (CZ)
Othello Lindsays Black Bearded kolie IHT2 TS 107b Gerlide Krachler (A)
Alex Flying Ear Krátkosrstá kolie IHT2 TS 99b Petra Čapková (CZ)
Erin z Vilete Bohemia Bearded kolie IHT2 TS 96b Alexandra Hesh (?)
Alfa Zimmi 17th meridian Welsh Corgi Pembroke IHT2 TS 92b Josef Škůrek (CZ)
Darney Vranovský žleb Welsh Corgi Pembroke IHT2 TS 85b Josef Škůrek (CZ)

Rozhodčí: Radko Loučka (CZ)
MISTR ČR PASENÍ V TS 2010
Essence of Love Perla z Polabí - Sheltie a Kristína Heyduková
Picture
 
 

 
VÝSLEDKY ROK 2009
Lindsey's black dandy of 4y
Bearder kolie IHT1 TS 73b Gerlinde Kracher (A)
Darney Vranovský žleb Welsh Corgi Pembroke IHT1 TS 70b Josef Škůrek (CZ)
Alex Golden Dream Flying Ear Krátkosrstá kolie IHT1 TS 69b Petra Čapková (CZ) Vilo-Fuchur Black Live v.der Silver Mine Bearder Kolie IHT1 68b Gerlinde Kracher (A)
Ulla Black Live v.der Silver Mine Bearded Kolie IHT1 TS 67b Gerlinde Kracher (A)
Vallarens Ulla-Bella Bearded Kolie IHT1 TS 66b Claudia Wachter (A)
Lucys Kaste v.der Silver Mine Bearder kolie IHT1 TS 66b Gerlinde Kracher (A)

Dragonjoy Welsh Corgi Pembroke IHT1 TS disk Josef Škůrek (CZ)

Rozhodčí: Gavendová Šárka (CZ)
MISTR ČR PASENÍ V TS 2009
Darney Vranovský žleb - Welsh Corgi Pembroke a Josef Škůrek