Kalnedář akcí 2015

on .

                  Rozhodčí   a náhradníci Areál   a podmínky
termín Název   akce ZVOP HWT IHT-1 IHT-2 IHT-3 Farma   * Školení Rozhodčí   1 Rozhodčí   2 Náhradní Místo Pořadatel Přihlášení Výsledky
25.4.-26.4. Dajavera CS/TS CS/TS           Rájová Maček Gavendová Načešice Rájová Přihláška  
24.5.   Těně Rokycany  TS  TS TS          Muzikářová       Těne Kautská  Přihláška  
6.6.-7.6. Podkost CS/TS CS CS CS   CS-2   Topinková   Jindra Podkost Koško Přihláška   
13.6.-14.6. Žlutice CS/TS TS TS TS       Muzikářová   Škůrek Žlutice Muzikářová Přihláška  
19.6. Školení   k Walachia Open             ANO Kurtzbauer            
20.6.-21.6. Walachia   Open CS   CS CS     ANO Kurtzbauer Kosa Topinková Libhošť Gavendová    
27.6.-28.6. Martínkovice   CS CACIT CS CS CS CS CS     Koško   Jindra Martínkovice Horská  Přihláška  
4.7.-5.7. Martinkovice   TS CACT CS/TS CS/TS TS TS TS     Horská   Čapková Martínkovice Horská  Přihláška  
31.7. Dolní   Kounice - školení             ANO Černá     Dolní   Kounice Černá    
1.8.-2.8. Dolní   Kounice CS/TS CS/TS CS/TS TS TS ANO   Černá     Dolní   Kounice Černá    
8.8.-9.8. Budišov   n/B CS/TS CS/TS CS/TS TS TS     Horská   Loučka Budišov   n/B Kynclová    
15.8.-16.8. Vysoký   Újezd CS/TS CS/TS CS CS       Vostřez Maček   Vysoký   Újezd Vostřez    
22.8.-23.8. MR   BCCCZ v pasení       CS CS CS-2   ČR W.   Lipczenko (AT) Jindra Rakousy Láníková  Přihláška  
29.8.-30.8. Dajavera   CS CACITr + TS CS/TS CS CS CS CS     Ludwig   Horst (DE)   Kryštofová Načešice Rájová Přihláška  
29.8.-30.8. Martínkovice   MRČR TS + CACITr TS TS TS TS TS   ? Zahraniční DOPLNIT   ROZH. Horská Martínkovice Horská    
31.8.-1.9. Dajavera   - školení Ludwig Horst             ANO Ludwig   Horst (DE)     Načešice Rájová    
5.9.-6.9. Martinkovice   CS CS CS CS CS   CS   1-2 ? Kryštofová Loučka   Martínkovice Horská    
19.9.-20.9. Dolní   Kounice CS + TS CS/TS CS/TS CS/TS CS/TS TS ?   Kryštofová Loučka   Dolní   Kounice Černá    
3.10. Budišov   CS CS   CS CS CS     Jindra Koško   Budišov   n/B Kynclová    
4.10. Martinkovice   TS + CS CS/TS CS/TS TS     TS   1-2 ? Vostřez   Gavendová Martínkovice Horská    
10.10.-11.10. Dajavera,   Luca Fini     CS CS CS     ČR Luca   Fini (IT) ISDS Kryštofová Načešice Rájová Přihláška  
12.10.-13.10. Dajavera   - školení Luca Finim             ANO   Luca   Fini (IT) ISDS   Načešice Rájová Přihláška  
17.10.-18.10. Farmička CS/TS CS CS CS       Jindra   Loučka Nová   Ves Motyčka    
24.10.-25.10. Dajavera   - TS - CACITR TS TS TS TS TS     Čapková Muzikařová Škůrek Načešice Rájová Přihláška  
28.10. Dajavera   - CS + TS CS/TS CS/TS       Open   **   Vostřez   Tancer Načešice Rájová Přihláška  
31.10.-1.11. Žlutice CS/TS CS/TS CS/TS TS       Sochorová   Vostřez Žlutice Muzikářová  Přihláška  
7.11. Schůze   pasení SEČ                     Seč Výbor    
6.11.-8.11. SCHOK   Seč                     Seč SCHOK    
8.11. Libhošť CS/TS CS/TS CS/TS CS/TS       Škurek Gavendova omezit   CS1 Libhošť Gavendová    
14.11.-15.11. Farmička   2 CS/TS CS CS CS   CS   1-2   Koško Maček   Nová   Ves Motyčka    
                               
IHT a   Trial delegováný rozhodčí zapis VK,PP                            

 

Titul MR v pasení ČR

2014. Miroslav Koško pes Nick Miveko
2.místo Martin Maček pes Mirk Miveko,3.místo Michal Jindra Quinto Miveko.Závod se běžel v Rakousích 
2013 Miroslav Koško pes Glen
2.místo Miroslav Koško pes Nick,3 místo Petr Kryštof pes Skip.Závod se běžel v Rakousích.

"Není dobré stádo, když nemá dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák, když nemá dobrého psa."

Spolek paseníCZ