MR Rakousy 2015

on .

 

Rakousy 2015 IHT2

 

Jméno psovoda

Jméno psa

body

pořadí

Iva Jílková

Billy Kid Corlan Gi

TIME -62

1

Natalia Kubowicz

Mon Elkeeava

TIME-53

2

Daniela Rájová

Gyfu

TIME-52

3

Tomasz Nowakowski

Gem

TIME-45

4

Ewa Lutomska

Boo Big Granada

TIME-38

5

Iveta Milanová

Clancy Ferenc

TIME-38

6

Ewa Lutomska

Asha Big Granada

TIME-29

7

Milena Topinková

Harrissi Mintaka

RET

 

Tomasz Lutomski

Hopsa Big Granada

RET

 

Petr Burdík

Ajó Draco Bohemia

RET

 

Monika Šnajdárková

Árie Osteo

RET

 

Zdeněk Klíma

Yanco

RET

 

Vladimír Sedlák

Baddy Orlie Pierko

DISK

 

Milena Topinková

Devie

RET

 

Monika Šnajdárková

Keanu

RET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrovství republiky IHT3 Rakousy 2015

 

Jméno psovoda

Jméno psa

body

pořadí

Martin Maček

Aron z Krojčenku

97

1

Agata Zielinska

Zaza mag mell elkeava

TIME-90

2

Miroslav Koško

Glen

90

3

Ivan Linhart

Black Jack trust your heart

85

4

Jana Bojková

Chatanga Slezský hrádek

73

5

Petr Kryštof

Tess

TIME-63

6

Martin Maček

Clyde

TIME-63

7

Jan Hála

Jitka

TIME-62

8

Martin Maček

Mirk Miveko

TIME-61

9

Milena Topinková

Devie

54

10

Jan Hála

Caila

TIME-47

11

Iva Jílková

Dot

TIME-40

12

Petr Burdík

Oboy Faehundens

TIME-39

13

Milena Topinková

Brown Herbie mintaka

RET

 

Krysztof Wojtunik

Czort Dynamic quest

RET

 

Miroslav Koško

Cap Ferenčik

RET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pohár obce Rakousy 2015 Trial2

 

Jméno psovoda

Jméno psa

body

pořadí

Tomasz Nowakowski

Meaeglin

TIME-107

1

Zdeněk Klíma

Chopper

TIME-92

2

Ewa Lutomska

Asha Big Granada

90

3

Viktor Topinka

Chelsea Mintaka

TIME-90

4

Milena Topinková

Harrissi Mintaka

TIME-88

5

Tomasz Nowakowski

Gem

88

6

Agata Zielinska

Zaza Mag Mell Elkeava

TIME-77

7

Milena Topinková

Leyla

TIME-75

8

Ewa Lutomska

Boo Big Granada

TIME-74

9

Daniela Rájová

Gyfu

TIME-68

10

Natalia Kubowicz

Mon Elkeeava

TIME-67

11

Monika Šnajdárková

Keanu

TIME-51

12

Monika Šnajdárková

Árie Osteo

TIME-40

13

Petr Burdík

Ajó Draco Bohemia

TIME-35

14

Ewa Lutomska

Dragon Fly Hope of the Future

TIME-28

15

Vladimír Sedlák

Chris Ferenčík

TIME-15

16

Danuta Kopczyk

Rayko Miveko

RET

 

Tomasz Lutomski

Hopsa Big Granada

RET

 

Iva Jílková

Bily Kid Corlan Gi

RET

 

Vladimír Sedlák

Egan Ferenčík

RET

 

Titul MR v pasení ČR

2014. Miroslav Koško pes Nick Miveko
2.místo Martin Maček pes Mirk Miveko,3.místo Michal Jindra Quinto Miveko.Závod se běžel v Rakousích 
2013 Miroslav Koško pes Glen
2.místo Miroslav Koško pes Nick,3 místo Petr Kryštof pes Skip.Závod se běžel v Rakousích.

"Není dobré stádo, když nemá dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák, když nemá dobrého psa."

Spolek paseníCZ