Martínkovice MČR Cacit 29-30.8.2015

on .

KALIMERO Perla z Polabi 972270000017653 SHE Sheltie Sobota IHT3 TS 130b   V2
Lakkebos`s AZTRA  61609300001560 BOL Belgický ovčák - Laekenois Sobota IHT3 TS disk    
SAGA Astra Canina A014 ACD Australský honácký pes Sobota IHT3 TS 123b   V5
As you wish Kogito Easter 967000009370445 AUO Australský ovčák Sobota IHT3 TS 110b   VD
Simply Chocolate Puella Fera 95300010017461 AUO Australský ovčák Sobota IHT3 TS 107b   VD
Berry Bohemia Checko Tetování 506 AUO Australský ovčák Sobota IHT3 TS 138b 1.m MČR V1
BONREMO Tasmánský tygr 967000001054158 HHK Holandský ovčák krátkosrstý Sobota IHT3 TS 44b-ret    
I´M TOP SECRET of crazy stripes 972270000133726 HHK Holandský ovčák krátkosrstý Sobota IHT3 TS 124b 3.m MČR V4
 AND I WANT ... Diandra 203096100108681 AUO Australský ovčák Sobota IHT3 TS 65b-ret    
Barossa z Bučávky 203098100286076 SHE Sheltie Sobota IHT3 TS 129b 2.mMČR V3
Angel Face Anarinya 978000001353800 BD Bearded kolie Sobota IHT3 TS 96b-ret    
Cullen Black z JBonda CZ 120000525263 BOG Belgický ovčák - Groenendael Sobota IHT3 TS 111b   VD
Gamay Corlan Gi 203098100295022 WCC Welsh Corgi Cardigan Sobota IHT3 TS disk    
Holmes Corlan Gi 203098100301275 WCC Welsh Corgi Cardigan Sobota IHT3 TS 41b   N
    Briard Sobota IHT3 TS 114b   VD
Be My Joy Anarinya   BDBearded kolie Sobota IHT3 TS 92b   D

 

Výsledky MRČR Martínkovice TS 2015

 

 

 

IHT1

 

 

 

1. Ado Vemsilumpa                        HHK               69b.    Eva Štemberová

 

2. Holly Witch                      CK                  68b.    Lenka Řezníčková

 

3. Diamond Rose A.           BD                  63b.    Lucie Náplavová

 

4. Airin Ambrasion              HHK               61b.    Kateřina Schánělcová

 

5. Aida                                   BRI                 57b.    Martina Zahradníková

 

6. Hamada Black z Kov.     BOG               54b.    Katarzyna Derlacka

 

7. El Bianca Polaris                        BOG               53b.    Anna Szymaniak

 

8. Bred by Diandra              AUO               52b.    Martina Hodková

 

9. Eimi z Kol. dvora             AUO               48b.    Libor Hadaš

 

 

 

 

 

IHT 2

 

 

 

1. Hatsya Astra Canina      BC                  86b.    Jadwiga Chodzeň

 

2. Cougar I. Darling                        AUO               80b.    Iva Karafiátová

 

3. Fancy of BB                     CK                  78b.    Denisa Heřmanská

 

4. Geraldine Flying Ear      CK                  77b.    Hana Šišková

 

5. Ever in my Heart             BD                  73b.    Gabriela Cimrmanová

 

6. Cesmína z Grob. Vin.     SHE               71b.    Žaneta Janatová

 

7. Adon Creaam Caramel  AUO               RET    Jana Kautská

 

 

 

 

 

 

 

ZVOP

 

 

 

Contra la Corriente V.        BRI                 prospěl  Táňa Holešová

 

Titul MR v pasení ČR

2014. Miroslav Koško pes Nick Miveko
2.místo Martin Maček pes Mirk Miveko,3.místo Michal Jindra Quinto Miveko.Závod se běžel v Rakousích 
2013 Miroslav Koško pes Glen
2.místo Miroslav Koško pes Nick,3 místo Petr Kryštof pes Skip.Závod se běžel v Rakousích.

"Není dobré stádo, když nemá dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák, když nemá dobrého psa."

Spolek paseníCZ