Walachia open 2015 Libhošť

on .

ZVOP
HOPSINKA ZARA z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Veronika Kučeriková               PROSPĚL
HIREM ZLATÁ ERKARČA z Dančí louky (kolie dlouhostrtá) - Ondřej Rasťák            PROSPĚL    
BLUE Magic (BOC) - Kateřina Wunschová                                                                  PROSPĚL
GREISI BLUE z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Lenka Dostálová                            PROSPĚL
AŠA Věrná Duše (BOC) - Kateřina Bistrá                                                                   PROSPĚL
GINI GLENA Onyx Márk (Slovenský čuvač) - Jana Adamíková                                 NEPROSPĚL
ALICE DOT PL Alderaan (BOC) - Radka Hudečková                                                   PROSPĚL
HIRKA ZLATÁ ERKARČA z Dančí louhy (kolie dlouhosrstá) - Jiří Komínek                PROSPĚL
DIXI WICHI 17th Meridian (Welsh Corgi Pembroke) - Josef Škůrek                       NEPROSPĚL
ASLAN Tricolor Ječmínek (Bernský salašnický pes) - Petra Kovaříková                    PROSPĚL
AMIGO DE FOX  Redrob Fenix (BOC) - Krystýna Vojkovská                                     PROSPĚL
AGIP FLY Redrob Fenix (BOC) - Kristýna Vojkovská                                                 PROSPĚL  


HWT CS
CHILABO GHOST (BOC) - Lukas Noras (POLSKO)                                                    DOBRĚ 72 B.
YUPPIE Foxy Fox (BOC) - Kateřina Černochová                                                         POSTAČUJÍCÍ 66 B.  
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá                                                                   VELMI DOBŘE 85 B.
FIDELE The Guardians of Albion (BOC) - Hana Sochová                                            NEPOSTAČUJÍCÍ 59 B.
DAG SMALL Speedy Dream (BOC) - Jana Tománková                                                NEPOSTAČUJÍCÍ 47 B.
BLUE BOY Tora Mei (BOC) - Kateřina Nečasová                                                        VELMI DOBŘE 85 b.

11. ČERVENCE 2015

IHT CS 1
                                                                                                                     Šárka Gavendová        Martin Kosa
HALLE BERRY Latin Border (BOC) - Elwira Žmuda Noras (POLSKO)                                                     DISK      
KLONDIKE Slezký hrádek (BOC) - Jana Bojková                                                     81                            93
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá                                                                DISK                        80    
BONITA Corlan Gi (BOC) - Zuzana Černá                                                                 88                           94  
VA VA VOOM Never Never Land (BOC) - Kristýna Vojkovská                                 DISK                        73
CHILABO GHOST (BOC) - Lukas Noras                                                                                                  RET

1. místo 
BONITA Corlan Gi (BOC) - Zuzana Černá  
2. místo
KLONDIKE Slezký hrádek (BOC) - Jana Bojková     
3. místo
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá   
4. místo
VA VA VOOM Never Never Land (BOC) - Kristýna Vojkovská


IHT TS 1                                                                                                                                                                                      Šárka Gavendová         Martin Kosa
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková                                      DISK                           65
JUST JEWEL Perla z Polabí - (šeltie) - Daniela Děržáková                                DISK                           58
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková                                     62                             67
EIMI z Koláčkova Dvora (australský ovčák) - Libor Hadaš                                 DISK                           55
AMORE MIO New Marton - (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová                          70                             56
BRED BY ... Diandra (australský ovčák) - Martina Hodková                                   56                           DISK
AND I WANT Diandra (australský ovčák) - Martina Hodková                              63                              50
ERNY GOLD Coll-Kony (kolie dlouhosrstá) - Veronika Kučerikova                         47                            DISK

1. místo 
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková    
2. místo
AMORE MIO New Marton - (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová      
3. místo
AND I WANT Diandra (australský ovčák) - Martina Hodková   
4. místo
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková

Titul MR v pasení ČR

2014. Miroslav Koško pes Nick Miveko
2.místo Martin Maček pes Mirk Miveko,3.místo Michal Jindra Quinto Miveko.Závod se běžel v Rakousích 
2013 Miroslav Koško pes Glen
2.místo Miroslav Koško pes Nick,3 místo Petr Kryštof pes Skip.Závod se běžel v Rakousích.

"Není dobré stádo, když nemá dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák, když nemá dobrého psa."

Spolek paseníCZ