Dolní Kounice 13. a 14.9.2014

on .

Místo akce a datum rozhodčí      
Dolní Kounice 13. a 14.9.2014 Zuzana Černá      
         
         
Jméno psa plemeno majitel disciplína výsledek
Arien Herding Breeze BoC Silvia Hrubá ZVOP Prospěla
Anabell Lorelai Schaycounty BoC Isabella Laura Jokeš ZVOP Neprospěla
Baco Noir z Brzaneckych Vinohradu AuO Izabela Romancikova ZVOP Prospěl
Brunello Montalcino z Brzaneckych Vinohradů AuO Olga Vinařová ZVOP Prospěl
Curious Busybody z Brzáneckých vinohradů AuO Iva Zavoralová ZVOP Prospěla
Little Unai Z Kovárny BOT Andrea Pavlíčková ZVOP Prospěla
Erin Ze Smrčkova Dvora SC Libor Jurásek ZVOP Prospěla
Freisa Corlan Gi WCC Světlana Adlerová Puchnerová ZVOP Prospěla
Chardonay Corlan Gi WCC Světlana Adlerová Puchnerová ZVOP Prospěl
Áda ISDS CZ/3145599 BoC Tereza Šímová HWT 66b. P
Chelsea Mintaka BoC Viktor Topinka IHT CS 1 79 bodů, VD
1. místo
Cleylla Ferenčík BoC Milena Topinková IHT CS 1 78 bodů, VD
2. místo
Clancy Ferenčík BoC Iveta Milanová IHT CS 1 60 bodů, D
3. místo
Harrissi Mintaka BoC Milena Topinková IHT CS 2 78 bodů, VD
1. místo
Devie BoC Viktor Topinka IHT CS 2 60 bodů, D
2. místo
Baddy Orlie Pierko BoC Vladimír Sedlák IHT CS 2 44bodů, N
3. místo
Blesk Vera Gopo CK Holikova Dagmar HWT 62 bodů, P
Batty Vera Gopo CK Holikova Dagmar IHT TS 1 63 / 84% bodů , V
Berry Bohemia Checko AuO Jarmila Kvasnicová IHT TS 2 79 bodů, VD
1. místo
Ulkaine Unique Z Kovárny BOT Dana Přikrylová IHT TS 2 78 bodů, VD
2.místo
Aloe Vera Adeteva CK Holikova Dagmar IHT TS 2 56 bodů, N
3. místo
Unai Unique Z Kovárny BOT Andrea Pavlíčková IHT TS 2 34 bodů, N
Catharine Ulkaine Callistopeia BOG Dana Přikrylová IHT TS 2 Disk
Cullen Black z JBonda BOG Jitka Ragánová IHT TS 3 125 / 83% bodů, V
1. místo

 

Výsledky Farma závodů CS v sobotu (rozhodčí Martin Martin):

1. místo: Harrissi Mintaka - Milena Topinková 123 bodů
2. místo: Cleyla Ferenčík - Milena Topinková 121 bodů
3.místo: Bonita Corlan Gi - Zuzana Černá 120 bodů
4. místo: Devie - Viktor Topinka 118 bodů
5. místo: Baddy Orlie Pierko - Vladimír Sedlák 116 bodů
6. místo: Áda - Tereza Šímová 114 bodů
7. místo: Clancy Ferenčík - Iveta Milanová 113 bodů
Filip ze Skalistých hor - Sandra Lefnerová
9. místo: Egan Ferenčík - Vladimír Sedlák 111 bodů
10. místo: Chelsea Mintaka - Viktor Topinka 108 bodů

 

 

Titul MR v pasení ČR

2014. Miroslav Koško pes Nick Miveko
2.místo Martin Maček pes Mirk Miveko,3.místo Michal Jindra Quinto Miveko.Závod se běžel v Rakousích 
2013 Miroslav Koško pes Glen
2.místo Miroslav Koško pes Nick,3 místo Petr Kryštof pes Skip.Závod se běžel v Rakousích.

"Není dobré stádo, když nemá dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák, když nemá dobrého psa."

Spolek paseníCZ