Pořádání Mistroství v pasení

Mistrovství ČR v pasení bude organizováno pouze jedno pro každý styl. Jestli bude další mistrovství pro borderky nebo belgičáci atd je možné ale nebude v názvu mistrovství ČR. Byl bych ale raději, kdyby se to mistrovství ani nenazývalo, aby nedocházelo k mylným informacím a aby bylo jasné co je mistrovství s názvem mistr republiky. Aby názvy nebyly zavádějící a jen nelákali soutěžící, ale aby soutěže byly jasně pojmenovány. Je jasné, že všechny soutěže musí být pořádány tak, aby byly v souladu s řády FCI, potažmo ČMKU. Nic jiného naše spolky pořádat nebudou.

Vyjádření KJ Brno